Komplexní služby dopravního značení pro Mělník a okolí

Trvalé dopravní značení Mělník

Provádíme kompletní dodávky a instalaci svislého dopravního značení a doplňků pozemních komunikací v Mělníku, nástřik a nátěr vodorovného dopravního značení v provedení barva i plast. Více informací o trvalém dopravním značení.

Přechodné dopravní značení Mělník

Pronájem dopravního značení pro Mělník, světelných zábran a dalších produktů spojených s uzavírkami a rekonstrukcemi pražských silnic. Zajistíme kompletní uzávěru dle Vašich požadavků. Přechodné dopravní značení detailně.

Městský mobiliář a orientační systémy v Mělníku

V Mělníku dodáváme a montujeme prvky městského mobiliáře. A to hlavně příslušenství autobusových zastávek, přechodové lávky, dopravní silniční zrcadla, dopravní značení, informační vitríny, městské zábradlí a sloupky, odpadkové koše, držáky pytlíků pro zvířecí exkrementy, parkové lavičky, stoly a sety parkovací zábrany, stojany na kola (kolostavy). Dodáváme a montujeme orientační systémy i v areálech firem. Na přání zpracujeme grafický návrh orientačního systému.

Dopravně inženýrské opatření, projekty a inženýring

Dle Vašich požadavků zpracujeme návrh dopravně inženýrských opatření (DIO) nebo návrh trvalého dopravního značení. Zajišťujeme povolení zvláštního užívání, uzavírek, umístění (stanovení) trvalého i přechodného dopravního značení včetně vyjádření vlastníků komunikací a dotčených orgánů státní správy či Policie ČR.

Ceník dopravního značení

Ceny jsou závislé na konkrétních požadavcích a tak nás požádejte o cenovou nabídku. Rádi ji pro Vás vytvoříme.

Nezávazná cenová nabídka

Firma SEDOZ Dopravní Značení vám vypracuje nezávaznou cenovou nabídku na montáž, instalaci, pronájem, prodej dopravního značení či vyřízení potřebných povolení.

Důležitá sdělení

Volná pracovní místa

MONTÁŽNÍ TECHNIK. Hlavní pracovní poměr i brigádně, nástup možný ihned. Podrobné informace naleznete na stránce volná pracovní místa.

Online formulář pro nacenění a poptávku

Vytvořili jsme pro Vás nový poptávkový formulář, který Vám pomůže získat rychle a nezávazně informace o ceně zakázky. Obratem Vám zašleme orientační výpočet ceny Vaší zakázky.

Férové ceny a profesionální služby

To není jen fráze. Jsme stabilní firma s dlouholetou zkušeností a proto můžeme nabídnout osvědčené postupy jejichž výsledkem je kvalitně odvedená práce dokončená v termínu za férové peníze.