Základní informace o firmě SEDOZ

Naše firma vznikla v roce 2002. Od roku 2012 má firma statut právnické osoby SEDOZ DZ s.r.o. Postupem času rozšířila svou působnost z okresu Nymburk do dalších regionů. V současné době působíme v celém středočeském kraji a Praze. Firma se zabývá především dodávkami a montáží trvalého dopravního značení (svislého i vodorovného) a zařízení (zrcadla, radary apod.) vč. projektové přípravy a schválení příslušnými úřady, dále pak pronájmem dopravního značení vč. kompletního zajištění uzavírek (od projektu po realizaci), návrhem a instalací reklam, městského mobiliáře a další. Od roku 2012 pronajímáme i mobilní oplocení (nízké i vysoké) a přechodové lávky.

Regionální působnost firmy SEDOZ Dopravní značení

Působíme v celém středočeském kraji. Najdete nás jako Dopravní značení Praha, dopravní značení Mělník, dopravní značení Mladá Boleslav, dopravní značení Neratovice, dopravní značení Brandýs nad Labem, dopravní značení Stará Boleslav, dopravní značení Čelákovice, dopravní značení Lysá nad Labem, dopravní značení Milovice, dopravní značení Nymburk, dopravní značení Sadská, dopravní značení Poděbrady, dopravní značení Pečky, dopravní značení Český Brod, dopravní značení Úvaly, dopravní značení Kolín, dopravní značení Kouřim, dopravní značení Říčany, dopravní značení Kutná Hora, dopravní značení Beroun, dopravní značení Benešov, dopravní značení Rakovník, dopravní značení Kladno, dopravní značení Jičín

Působení v dalších regionech záleží na našem aktuálním vytížení, takže se nezdráhejte zeptat a napište nám například přostřednictvím rychlého dotazu (v pravém sloupci).

Nezávazná cenová nabídka

Firma SEDOZ Dopravní Značení vám vypracuje nezávaznou cenovou nabídku na montáž, instalaci, pronájem, prodej dopravního značení či vyřízení potřebných povolení.

Důležitá sdělení

Online formulář pro nacenění a poptávku

Vytvořili jsme pro Vás nový poptávkový formulář, který Vám pomůže získat rychle a nezávazně informace o ceně zakázky. Obratem Vám zašleme orientační výpočet ceny Vaší zakázky.

Férové ceny a profesionální služby

To není jen fráze. Jsme stabilní firma s dlouholetou zkušeností a proto můžeme nabídnout osvědčené postupy jejichž výsledkem je kvalitně odvedená práce dokončená v termínu za férové peníze.