Reklama, reklamní značky a reklamní cedule se firmám vyplatí!

To se domnívá více než 70% respondentů oslovených při průzkumu trhu se zaměřením na reklamu a marketing. Přibližně stejný počet dotazovaných již někdy zakoupilo nějaký výrobek na popud reklamy. Dobře umístěný reklamní štít, logo či poutač je jedna z nejlevnějších možností jak zviditelnit Vaši firmu.

Na grafickém návrhu reklamy spolupracujeme s kvalitní designérskou firmou. Zpracujeme grafický návrh, který poté vyrobíme a nainstalujeme.

Vyrábíme a instalujeme

  • uvítací tabule,
  • reklamní štíty,
  • loga firem a organizací,
  • poutače, apod.

Nezávazná cenová nabídka

Firma SEDOZ Dopravní Značení vám vypracuje nezávaznou cenovou nabídku na montáž, instalaci, pronájem, prodej dopravního značení či vyřízení potřebných povolení.

Důležitá sdělení

Volná pracovní místa

MONTÁŽNÍ TECHNIK. Hlavní pracovní poměr i brigádně, nástup možný ihned. Podrobné informace naleznete na stránce volná pracovní místa.

Online formulář pro nacenění a poptávku

Vytvořili jsme pro Vás nový poptávkový formulář, který Vám pomůže získat rychle a nezávazně informace o ceně zakázky. Obratem Vám zašleme orientační výpočet ceny Vaší zakázky.

Férové ceny a profesionální služby

To není jen fráze. Jsme stabilní firma s dlouholetou zkušeností a proto můžeme nabídnout osvědčené postupy jejichž výsledkem je kvalitně odvedená práce dokončená v termínu za férové peníze.